Çalışmalarımız

Şimdi firmamızdan bir adet web sitesi talebinde bulundunuz. Nasıl işlediğini ve ne yaptığımızı merak ediyorsunuzdur. Haklısınız sizin yerinizde kim olsa merak eder. Şimdi firma bünyemizde 4 adet son derece işin ehli kişi ile sitenizi ve internet itibarınızı baştan yaratıyoruz. Çalışma sistemimiz 4 işlemden oluşmaktadır. Bu işlemleri sizin de bilmeniz hakkınız ve en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.

İlk İşlem Tasarım Detaylandırma

Yapmış olduğunuz işiniz ile ilgili sizden veri topluyoruz. Resimlerle kaynaklarla çalıştığımız için site tamamen sizin işinizi ve kalitenizi yansıtacak derece olduğunu müşterilerinizin gözüne gözüne sokuyoruz. Web tasarım konusuna da gelirsek sizden aldığımız verilerle sizin için en kullanışlı ve en iyi tasarımı yapıyoruz. Sizin rahatça kullanabileceğiniz ve sizinde siteye müdahale edebileceğiniz bir Panel veriyoruz. Bu paneli size öğretiyoruz. Sizde artık sitenizin gelişmesinde katkıda  bulunabiliyorsunuz. Siteyi tasarladıktan sonra anahtar teslim siteyi teslim ediyoruz fakat burada durmuyoruz. Durursak diğer web tasarım firmalarından kalmıyor o yüzden ikinci işleme geçiyoruz.

İkinci İşlem Google Üzerinde Baskı

Yapmış olduğumuz siteyi arama motorları üzerinde en uygun şekilde bulunabilir pozisyonlara getiriyoruz. Kimi firmanın ücretli yaptığı bu işi siz kobi ve işletme sahiplerine gönül rahatlığıyla hediye ediyoruz. Arama motorlarına kayıtlar ve düzenlemelerden sonra yine durmuyoruz yine durmuyoruz sizin için yeni iş hacimleri ve müşteriler için analiz bölümüne geçiyoruz. Bunu başka hiç bir firmada görmeniz mümkün değildir. Görebilirsiniz fakat aylık istedikleri ücret siteye verdiğiniz ücretten iki veya üç kat daha fazla olacağını temenni ediyoruz.

Üçüncü İşlem İş Kapıları Analiz ve Reklam

Size danışarak istediğiniz bir platform üzerinden reklamları en uygun ve en fazla verimi alabilecek şekilde optimizasyon ediyoruz. İşinizi araştırıyoruz ve nerelerden yeni iş kapıları ve işinizi büyütmeye yönelik araştırmalar yapıyoruz. Kısa denilmeyecek sürede reklam işinizi hallediyoruz. Fakat yine durmuyoruz bir sonraki işlem ise yer yüzünde bir firmada göremeyeceğiniz tek işlem oluyor. O kadar iddalıyız.

Dördüncü İşlem İşimizi Öğretiyoruz

Çoğu web tasarım firmaları kendilerine bağımlı etmek için ellerinden geleni yapar. Hatta bazı sahtekarlar sektörün yüz karaları size zorluk ve ücret temini için işinizi bile kötü yaparlar. Düzeltmek için sizden para isterler. Biz bunları gözlerimizle görüp duyumlarımız ile tecrübe ettik. Peki biz ne yapıyoruz. Sitenin panelini ve reklam panelini belirtilen sürede size öğretiyoruz. Öğrenmediniz mi yada eksik bilginiz mi var korkmayın arayın yine biz buradayız. Kendi reklamlarınızı ve sitenizi kendiniz kontrol edeceksiniz işinizde ki gibi internette de patron siz olacaksınız. Yine söylüyorum biz diğer web tasarım firmalarından oldukça farklıyız.